Karolīna Garsija

Tenisa Spēlētājs

Publicēts: 2021. gada 7. jūnijā / Modificēts: 2021. gada 7. jūnijā Karolīna Garsija

Karolīna Garsija ir profesionāla tenisiste no Francijas. Viņa izceļas gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs. WTA tūrē viņa izcīnījusi septiņus vienspēļu un sešus dubultspēļu titulus, kā arī vienu vienspēļu un vienu dubultspēļu čempionātu WTA 125K sērijā. ITF sieviešu trasē viņa ir izcīnījusi vienu titulu vienspēlēs un četrus dubultspēļu titulus. 2017. gadā viņa ieguva vēsturi, būdama pirmā spēlētāja, kas tajā pašā gadā uzvarēja gan Uhaņas atklātajā, gan Ķīnas atklātajā čempionātā. Viņa ieguva savu augstāko WTA karjeras reitingu pasaulē Nr. 4 vienspēlēs 2018. gada 10. septembrī.

Viņas izrāviens dubultspēlēs sākās 2016. gadā, kad viņa apvienojās ar Kristīnu Mladenoviču. Garsija un Mladenoviča īsi pirms WTA fināla sākuma ieguva WTA balvu kā gada labākā dubultspēļu komanda, un duets kopā izcīnījis četrus titulus, tostarp 2019. gada Fed kausu.

Viņa ir ļoti aktīva sociālajos medijos, viņai ir vairāk nekā 156 000 sekotāju Instagram @carogracia un vairāk nekā 136,6 000 Twitter sekotāju @CaroGarcia.

Bio/Wiki tabula

Karolīnas Garsijas tīrā vērtība:

Karolīna Garsija savas WTA karjeras rezultātā ir sakrājusi ievērojamu bagātību. Paredzams, ka viņas tīrā vērtība būs 22 ASV dolāri līdz 2020. gadam. Viņas profesionālā tenisistes karjera ir viņas galvenais ienākumu avots.

Karolīna Garsija papildus savai tenisistes karjerai saņem naudu no apstiprināšanas darījumiem ar tādiem uzņēmumiem kā Nike, Yonex, Rolex un citiem. Viņa ir arī franču kosmētikas firmas Sothys pārstāve.

Karolīna Garsija ir franču aktrise, kura dzīvo Lionā.

Ar ko ir slavena Karolīna Garsija?

• Slavens kā profesionāls franču tenisists.

Karolīna Garsija un viņas vecāki.
(Avots: @twitter)

Kur dzimusi Karolīna Garsija?

Karolīna Grecija dzimusi 1993. gada 16. oktobrī Sentžermēne-Laye, Francijā. Viņas tēvs Luiss Pols Garsija un māte Marija Lene Garsija viņu dzemdēja.

Turklāt nav pieejama informācija par viņas brāļiem un māsām, agrīno dzīvi vai izglītību.

Viņa ir baltās izcelsmes un saglabā Francijas pilsonību. No tēva puses viņa ir spāņu izcelsmes, bet no mātes - franču izcelsmes. Svari ir viņas zodiaka zīme.

Karolīnas Garsijas karjeras galvenie notikumi:

• Karolīna Grecija savu profesionālo WTA karjeru uzsāka Austrālijas atklātajā čempionātā 2011. gadā, kur nopelnīja wild card un pirmajā kārtā pārspēja Varvaru Lepčenko, bet otrajā kārtā zaudēja Ajumi Moritai.
  • Tajā pašā gadā viņa spēlēja Francijas atklātajā čempionātā kā aizstājējzīme un uzvarēja Zuzanu Ondraskovu taisnos setos. Otrajā kārtā viņa izvirzījās vadībā ar 6: 3, 4: 1, 15: 0 pret Mariju Šarapovu un izdarīja lielu šļakatām.
  • 2013. gadā viņa Austrālijas atklātajā čempionātā pirmajā kārtā zaudēja Jeļenai Vesņinai. Pēc tam viņa pārspēja Jūliju Beigelimeru, bet Francijas atklātajā čempionātā zaudēja Serēnai Viljamsai. Tomēr viņa kvalificējās Vimbldonai, kur pirmajā kārtā pārspēja Žengu Džeju, bet otrajā kārtā atkal zaudēja Serēnai Viljamsai.
  • 2014. gadā Karolīna iegūst pirmo WTA vienspēļu titulu, uzvarot Jeļenu Jankoviču Copa Claro Colsanitas turnīrā Bogotā, Kolumbijā. Karolīna Garsija bija vienīgā spēlētāja, kas uzvarēja setā pret Serēnu Viljamsu 2014. gada Sony Open.

Karolīna Garsija ir pirmā spēlētāja, kas uzvarējusi Uhanā un Pekinā tajā pašā gadā.
(Avots: @sports.ndtv)

• Uhaņas atklātajā turnīrā Karolīna Grecija atspēlējās, uzvarot Venusu Viljamsu un Agnesku Radvansku ar rezultātu 7: 6 pēdējā setu taibreikā. Viņa ir uzvarējusi arī amerikānieti CoCo Vandeweghe taisnos setos, lai sasniegtu ceturtdaļfinālu, kur viņu uzvarēja iespējamā čempione Petra Kvitova. Neskatoties uz zaudējumu, Garsija reitingā pacēlās uz karjeras rekordu-36. vietu.
  • Garsija savu sezonu sāka Brisbenas 'International', kur pirmajā kārtā zaudēja Andželikei Kerberai. Pēc tam viņa spēlēja Austrālijas atklātajā čempionātā, kur pārspēja Svetlanu Kuzņecovu un Stefāniju Vogeli, pirms trešajā kārtā zaudēja Eugenijai Bušārai.
  • Dubaijas tenisa čempionātā viņa zaudēja otrajā kārtā Agnieszka Radwanska pēc kvalifikācijas Arina Rodionova pārspēšanas taisnos setos, kā arī iekļuva Monterejas atklātā čempionāta finālā, kur arī bija vicečempione Bačinski. Viņa izcīnīja savu pirmo uzvaru pār bijušo pasaules pirmo vietu Anu Ivanoviču ceļā.
  • 2016. gada Hopmana kausa izcīņā Karolīna Grecija pārstāvēja Franciju kopā ar Keniju de Šeperu. Viņi ir uzvarējuši visos jaukto dubultspēļu mačos. Savos atsevišķos mačos Gracija bija neuzvarēta, pārspējot Heteri Vatsoni, Sabīni Lisicki un iespējamo čempioni Dariju Gavrilovu.
  • Sidnejas 'International' sacensībās Garsija uzvarēja Kristīnu Mladenoviču, bet trīs setos zaudēja iespējamajai pusfinālistei Simonai Halepai.

Karolīna Garsija palīdzēja Francijai izcīnīt Fed kausu 2019.
(Avots: @sp)

• Fed kausa pusfinālā Garsija zaudēja savu pirmo maču pret Kiki Bertensu taisnos setos, taču izdevās pārspēt Arantxa Rus. Visbeidzot, Francija uzvarēja neizšķirtu pēc dubultspēles, kurā Garsija spēlēja ar Mladenoviču.
  • 2016. gada maijā Karolīna ieguva savu pirmo Premier Mandatory/Premier-5 dubultspēļu titulu Madrides atklātajā čempionātā, sadarbojoties ar Mladenoviču. Tajā pašā mēnesī Garsija izcīnīja Starptautiskās Strasbūras vienspēļu titulu, finālā uzvarot Mirjanu Lusiču-Baroni taisnos setos, kļūstot tikai par trešo francūzieti, kura ieguvusi šo titulu kopš tā kļuva par WTA turnīru 1987. gadā.
  • 2016. gada Francijas atklātajā čempionātā viņa uzvarēja sieviešu dubultspēlēs kopā ar Kristīnu Mladenoviču, finālā pārspējot Jekaterinu Makarovu un Jeļenu Vesņinu. Garsijai un Mladenovičai tas bija pirmais Grand Slam sieviešu dubultspēļu kronis, un viņi kļuva par pirmo franču pāri, kas izcīnīja Francijas atklātā čempionāta sieviešu dubultspēļu titulu kopš Gaila Šanfreo un Fransuāza Durra 1971. gadā.
  • 2016. gada 19. jūnijā viņa izcīnīja savu otro WTA vienspēļu titulu 2016. gadā. Viņa arī bija uzvarējusi pāris bijušās Vimbldonas vienspēļu pusfinālistes Anā Ivanovičā un Kirstenā Flipkenā, lai iekļūtu finālā.
  • 20. jūnijā viņa sasniedza vienspēļu ranga 32. vietu un Francijas vienspēļu 1. vietā nomainīja Kristīnu Mladenoviču.
  • Gada vasaras olimpiskajās spēlēs Karolīna piedalījās gan sieviešu vienspēlēs, gan sieviešu dubultspēlēs. Viņa un Kristīna Mladenoviča zaudēja sieviešu dubultspēļu pirmajā kārtā.
  • ASV atklātajā čempionātā viņa vienspēlēs izsēta ar 25. numuru. Viņa sasniedza izlozes trešo kārtu, uzvarot Kiki Bertensu un Katerinu Siņiakovu, pirms nokritās ar ceturto numuru izliktajai Agneskai Radvanskai, un viņa sasniedza karjeras rekordu-24.
  • Dubultspēļu pasākumā viņa atkal sadarbojās ar Mladenoviču. Viņi sasniedza finālu, kur viņus uzvarēja Betanija Matteka-Sandsa un Lūsija Safarova. Rezultātā Garsija un Mladenoviča kvalificējās WTA finālam kā otrā dubultspēļu komanda.
  • 2016. gada decembrī Garsija un Mladenovičs tika nosaukti par 2016. gada ITF dubultspēļu čempioniem.
  • 2017. gada Ķīnas atklātajā čempionātā Karolīna iekļuva ceturtdaļfinālā pēc Elīzes Mertensas un Kornetas uzveikšanas. Pēc tam viņa ietaupīja mača punktu savā trīs setu uzvarā pār trešo numuru izlikto Elīnu Svitoļinu, lai sasniegtu pusfinālu.
  • Viņa uzvarēja Petru Kvitovu taisnos setos, lai sasniegtu savu otro WTA finālu pēc kārtas, kur viņa uzvarēja Simonu Halepu pēc kārtas, lai izcīnītu savu pirmo Premier-Mandatory titulu, un kļuva par pirmo WTA spēlētāju, kas uzvarēja gan Uhaņas atklātajā čempionātā, gan Ķīnas atklātajā čempionātā . Savu pirmo spēli WTA finālā viņa zaudēja Halepai taisnos setos, bet pēc tam viņa trijos setos pārspēja Svitoļinu un Karolīnu Vozņacki, lai sasniegtu pusfinālu, kur viņu uzvarēja Venusa Viljamsa.
  • 2018. gadā Karolīna Garsija sasniedza ceturtdaļfinālu Dubaijā un Dohā, pusfinālu Štutgartē un Madridē, kā arī ceturtdaļfinālu Romā, Monreālā, Ņūheivenā un Tokijā.
  • 2018. gada 10. septembrī Karolīna vienspēlēs sasniedza savu labāko WTA karjeras reitingu-pasaules 4. vietu.
  • Gada Fed kausa izcīņā Karolīna Garsija atkal apvienojās ar Kristīnu Mladenoviču, lai noslēgtu dubultspēļu pēdējo spēli pret Ešliju Bartiju un Samantu Stosuru no Austrālijas. Viņi palīdzēja Francijai uzvarēt.